MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Clubfåtöljer 12861349
nr 1286 1349
Clubfåtöljer
Ett par, skinn
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:29:17
100 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr